Nowe dzieciaki nie kumają co to jest BRYGADA RR.
Rodzice, włączajcie to swoim dzieciom.

Chip i Dale to dobra bajka, którą warto sobie przypomnieć.

“Serial zdobył dużą popularność dzięki barwnym postaciom, wynalazkom przemawiającym do wyobraźni dzieci, muzyce i dopracowanym scenariuszom. Do niezbędnego minimum ograniczono wybuchy, rządzenie, zbawianie świata, kosmiczne potwory i inne wyeksploatowane tematy. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywania problemów osobistych, bez zbędnego moralizowania stanowią przesłanie filmu. W treść poszczególnych odcinków wplatano też aluzje do znanych dzieł popkultury.”

[box type=”info”] Idąc za Wikipedią: Chip i Dale Brygada RR (Ryzykownego Ratunku) (ang. Rescue Rangers, 1989-1992) – amerykański serial animowany Wytwórni Walta Disneya składający się z 65 odcinków. Opowiada o dwóch wiewiórkach[1] znanych z wcześniejszych filmów Disneya, które założyły grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Premierowy odcinek wyemitowany został 5 marca 1989 roku.[/box]

 

Chip i Dale – postacie fikcyjne ze świata Disneya, dwie wiewiórki ziemne, które czasem droczą się z Kaczorem Donaldem i psem Pluto. Pierwszy raz pojawiły się w krótkometrażowym filmie animowanym Private Pluto z 1943.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here