Kategorie
blog

Centralny Dom Technologii w Warszawie

Znacie już Centralny Dom Technologii w Warszawie? Jest to miejsce gdzie dzieje się dużo ciekawych wydarzeń. Centralny Dom Technologii to przestrzeń edukacyjno-technologiczna promująca kompetencje STEAM.

Centralny Dom Technologii w Warszawie
Centralny Dom Technologii w Warszawie

Edukacja w nurcie STEAM zakłada duże zaangażowanie uczącego się w proces kształcenia. Uczestnicy sami szukają odpowiedzi na pytania i tworzą narzędzia potrzebne do ich uzyskania, a nauczyciel staje się jego mentorem i wsparciem na tej drodze.

STEAM to innowacyjne spojrzenie na edukację, rozwijające umiejętności krytycznego i projektowego myślenia, dociekania i analizowania, a także współpracy i kreatywności. Kompetencje STEAM buduje się głównie poprzez praktykę. Czyli tak jak lubię.

Centralny Dom Technologii w Warszawie
Centralny Dom Technologii w Warszawie

W najbliższym czasie odbędą się tam weekendowe DARMOWE zajęcia wielopokoleniowe. Jest tylko jeden mankament. Miejsca bardzo szybko się rozchodzą, więc jeśli chcecie mieć miejscówkę darmową, to musicie szybko się rejestrować.

Tutaj znajdziecie kalendarz:

https://bilety.cdt.pl/rezerwacja/termin.html?idw=11&idg=2


Centralny Dom Technologii

ul. Krucza 50
budynek Cedet, 1 piętro
00-025 Warszawa

Zobacz to:   Daj matce żyć

Autor: Tata w Pracy

Jestem ojcem dwójki dzieci i autorem tego bloga. Połowę życia przepracowałem w agencjach reklamowych, zajmując się projektami digital. Od kiedy mam dzieci, szukam mądrych metod na godzenie pracy z domem. Czasami się udaje, czasami nie - najciekawsza jest w tym jednak droga, którą trzeba pokonać.