15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://www.tatawpracy.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Coś mądrego z myślą o córkach

Córka zmienia życie każdego ojca. Ale ojciec musi pamiętać, żeby mieć wpływ na życie swojej córki. Udawanie, że dziewczynki to tylko różowy kolor, lalki, wózki i zakupy, to czysta ignorancja. Moja córka lubi samochody, lubi budować, rysować, tańczyć, przeklinać i … Transformers. Wydawane są klocki w kolorach dziewczęcych, przyjaciółkowe historie, ale mało jest zabawek, które są rozwijające, mądre i dobrze wykonane.
Niedawno cała nasza ekipa została zaproszona na przyjemne blogerskie spotkanie. W fajnej (serio, nie wiedziałem, że w Arkadii jest tak duża i czysta bawialnia!) sali, mieliśmy okazję pobawić się układankami, które są dedykowane dziewczynom. Ale nie w banalny i oczywisty sposób. To są perełki. Uruchamiające głowę. A mi się to podoba, bo chciałbym, żeby moja córka umiała myśleć, dokonywać dobrych wyborów.
Swoją drogą. Niżej zobaczycie film w którym widać nas wszystkich. To nieczęsta sytuacja.

 

Bawcie się dobrze!

Zobaczcie video z naszym udziałem tutaj:

Swoją drogą zobaczcie co napisał o tych Małych Inżynierkach Marcin Perfuński: https://bitly.com/maleinynierki

Poprzedni wpis
Tani i szybki sposób na kalendarz adwentowy
mikołaje
Następny wpis
Grudniowy stragan z zabawkami
Tata w Pracy

Jestem ojcem dwójki dzieci i autorem tego bloga. Połowę życia przepracowałem w agencjach reklamowych, zajmując się projektami digital. Od kiedy mam dzieci, szukam mądrych metod na godzenie pracy z domem. Czasami się udaje, czasami nie - najciekawsza jest w tym jednak droga, którą trzeba pokonać.