Etat Tata

Etat Tata

Widziałem reklamę. Szczerze powiedziawszy nie wszedłem jeszcze na ich stronę www ale mam pewne przemyślenie. W dzisiejszych czasach bardzo trudno pogodzić robotę w godzinach 9-17 z życiem rodzinnym. Cholerne dzieci nie chcą zmienić trybu swojego rozwoju. Nie chcą chodzić spać o wskazanej przez nas godzinie. Bezlitosne… zmordowany człowiek przychodzi po pracy o 18, zje późny obiad a dziecko mówi ze chce spać.

I tyle sobie pogadaliśmy. Towarzystwo ukochanej Mamy na co dzień na pewno jest git. Tylko czemu cały świat jest poukładany tak, abyśmy nie spędzali ze sobą czasu. Chyba muszę założyć firmę która albo będzie pracować w nocy, albo znajdę robotę dzięki której będziemy mogli spędzać więcej czasu razem.

Miałem wysłać tylko to co jest napisane powyżej, ale jednak coś dodam… wkurwia mnie jeszcze nasz polski rząd. Chcą być pro rodzinni, a robią wszystko na opak. Szczepionki na siłę pod rygorem kary finansowej, a nawet dalej – więzienie. Becikowe w takiej wysokości że chciałoby się tymi pieniędzmi podetrzeć tyłek. Edukacja na siłę z kadrą nauczycieli bez pasji, z niskimi pensjami i w słabych warunkach technicznych. Zidiociałe podręczniki.

Słabo. Chce spędzać więcej czasu z dziećmi.

Ale jakby nie patrzeć, spójrzcie na stronę akcji Etat Tata..
http://www.etattata.pl/

3 comments
 • Tata 30i3 Plus
  06/09/2013

  dopiero dziś trafiłem na Twojego bloga. ale już jestem fanem. Ja wczoraj obliczyłem, że 1,5h godziny dziennie więcej z synem kosztuje mnie 9 zł. Nie zastanawiam się wcale 🙂

 • Tata w Pracy
  06/09/2013

  Bardzo mi miło 🙂

 • Asia
  10/09/2017

  Fajnie, jak praca jest od 9 do 17 i można liczyć na zasiłek macierzyński z ZUS. Przedsiębiorcy już tak różowo nie mają. Dla przykładu – adwokaci mają korporacyjny zakaz zatrudniania się na umowę o pracę. Jak żyć? Paradoksalnie, myślę że bardzo wielu zazdrości etatowcom.

Comments are closed.