Kategorie
blog Gry i Aplikacje Kuchnia Technologie

Fooder – aplikacja do przepisów kulinarnych

Kto mnie zna ten wie, że lubię gotować. W sumie u nas cała rodzina lubi coś gotować. Piszę jednak nie po to, żeby się pochwalić samym gotowaniem. Mam jedno rozwiązanie na to, żeby przepisy na jedzenie nie gubiły się w nicości.

Możesz pobrać ją na telefon z iOS i Android. Ułatwi Ci, życie jeśli gotujesz. Albo jeśli szukasz inspiracji do gotowania.

Po co Ci ona? Ano do zbierania swoich ulubionych przepisów. Jeśli gotujesz w domu, to wiesz, że przepisy się gubią (chyba, że je zapamiętujesz i trzymasz w głowie). Ja mam słabą pamięć, więc wiadomo, jestem odpowiednią osobą z odpowiednią potrzebą.

Fooder daje możliwość zachowywania linków do swoich ulubionych przepisów, ale też inspiruje, jeśli nie masz pomysłu na gotowanie. Zamiast gadać, obejrzyjcie jak to wygląda na Waszym systemie operacyjnym:

Fooder na iOS »

Fooder na Android »

Zobacz to:   Kaczka na niedzielnym stole | Kuchnia Kamis

Autor: Tata w Pracy

Jestem ojcem dwójki dzieci i autorem tego bloga. Połowę życia przepracowałem w agencjach reklamowych, zajmując się projektami digital. Od kiedy mam dzieci, szukam mądrych metod na godzenie pracy z domem. Czasami się udaje, czasami nie - najciekawsza jest w tym jednak droga, którą trzeba pokonać.