Co zrobić, żeby Twoje dziecko było gwiazdą TV

Co zrobić, żeby Twoje dziecko było gwiazdą TV

Patrzysz na swoje dziecko i po prostu wiesz, że jest piękne, utalentowane i odważne. Zastanawiasz się czy możesz zrobić coś więcej niż wrzucać zdjęcia na Facebook’a i liczyć, że ktoś kiedyś zauważy talent i urodę Twojej latorośli. A możesz coś zrobić. Możesz podjąć pewne działania. Skontaktować się z profesjonalną agencją, która Ciebie i dziecko poprowadzi za rękę.

Kategorie wiekowe w agencji
Kategorie wiekowe aktorów w agencji są takie jak powyżej.

Jeśli jesteś z Warszawy, albo możesz tu przyjechać, to Agencja Aktorska dzieci i młodzieży Passa prowadzi właśnie nabór nowych twarzy. Aby zgłosić dziecko do Agencji należy najpierw wysłać formularz zgłoszeniowy on-line wraz z dołączonymi 3 zdjęciami dziecka:
1 zdjęcie portretowe,
2 zdjęcia sylwetki.

Zdjęcia powinny jak najlepiej prezentować dziecko, bez okularów i nakryć głowy. Przynajmniej jedno zdjęcie powinno zawierać pełen uśmiech przyszłego aktora :) Po otrzymaniu zgłoszenia pracownicy agencji wyznaczają termin spotkania.

Co Wam to da?

Jeśli przejdziecie pozytywnie proces porejestracyjny, to możecie oczekiwać kilku rzeczy:
– zaproszeń na castingi do reklam,
– zaproszeń na castingi do filmów,
– zaproszeń na castingi do seriali,- albo po prostu, propozycji pracy.

Dodatkowym atutem bycia w agencji castingowej jest pomoc. Tak i prawna, jak i zawodowa. Pomogą Wam negocjować warunki, poradzą czy dana propozycja jest ok dla Ciebie i dziecka. Pomogą sporządzić umowy i podpisać je w taki sposób, żebyście osiągnęli najwięcej korzyści.

Sprawdźcie stronę internetową Akademii Passa:
http://www.akademiapassa.pl/