Johnny Bravo

Johnny Bravo

Kto nie zna Johnnego.  Żebyście nie musieli szukać, seria odcinków w jednym miejscu. Jeśli macie syna, myślę, że powinien poznać jak zachowuje się prawdziwy mężczyzna.

Głównym bohaterem kreskówki jest Johnny Bravo, który mieszka wraz ze swoją mamą w fikcyjnym mieście Aron City. Johnny prowadził w Cartoonie w 2005 i 2006 roku program Viva Las Bravo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sgMH5T2kFBg

https://www.youtube.com/watch?v=N69JL6EpZeI
https://www.youtube.com/watch?v=8OOnTyZ9UHg
https://www.youtube.com/watch?v=psQIKGIX1nw

Za Wikipedią:

Johnny Bravo – blondwłosy młodzieniec w wieku około 20 lat, uważa się za najpiękniejszego faceta na świecie. Wygląda jak James Dean, jest szeroki w barach, wąziutki w biodrach, a na nosie zawsze ma ciemne okulary. Brzmi jak Elvis Presley. Używa tylko jednej marki żelu do włosów „Mr. Kevin”. Prawie w każdym odcinku próbuje poderwać jakąś dziewczynę, ale nigdy mu to nie wychodzi. Jest uroczym infantylnym mięśniakiem i narcyzem, który kompletnie nie rozumie, co jest nie tak z jego strategią podrywu, więc… za każdym razem podejmuje przegraną walkę o laskę (tzn. dziewczynę). Często podchody Johnny’ego kończą się tragicznie (spada na niego drzewo, ląduje na Wyspie Pięknych Mężczyzn, zostaje wrzucony do wnętrza wulkanu jako ostatnia dziewica plemienna etc.). Johnny ma wielu fanów na całym świecie.