Gówniani bohaterowie

Home / blog / Gówniani bohaterowie
Gówniani bohaterowie

To jest niepojęte, jak kupa może dzielić społeczeństwa. Nie jesteśmy jeszcze mądrym światem, jeśli zwykła kupa jest w stanie wywołać u nas tyle emocji. Ba! To nie pierwszy raz!! Naturalne sytuacje tzw. „z życia wzięte”, zaczynają urastać do rangi mega wydarzenia. Co jest kurwa mać ludzie? Niedługo Pudelek będzie to publikował.

Kierowca dzwoni po Policję, bo matka przebiera swoje dziecko w komunikacji miejskiej. Nie czytam już informacji na ten temat, bo bardzo nie chcę. Jak dla mnie laska, która przewija w komunikacji miejskiej, to bohater! Bez kitu. Zesrało ci się kiedyś dziecko w miejscu publicznym? Ja bym najchętniej takie dziecko sprzedał w całości. Szacun dla ludzi, którzy podejmują wyzwanie. I rozumiem tę kobietę. Bo jeśli zdecydowała się na jazdę autobusem, to raczej nie było by jej wygodniej gdyby zostawiło swoje dziecko w tak przykrej sytuacji jak – kupa kupa kupa. Zwykłe ludzkie wybory w życiu.

Trzeba o tym mówić, żeby media nie pisały o takich akcjach w kontekście wydarzenia. Edukujcie kurwa mać. Blogerzy są potrzebni, żeby mówić, że takie akcje to po prostu sytuacje z dupy? Są!

Get a life!!!! Dzieci walą kloce w każdy miejscu na ziemi. W kosmosie też. Kobieta przewijająca dziecko w jadącym autobusie dostaje ode mnie tytuł Bohatera Roku. Dodatkowo sugeruję dać jej przejazdy za darmo, dożywotnio.

Mowa oczywiście o tej bajce:
http://www.tvn24.pl/pomorze,42/przebierala-dziecko-w-autobusie-kierowca-wezwal-policje,555612.html

Bulwersujące, faktycznie. Najwyraźniej połowa ludzi bohatersko unikała podcierania własnego tyłka.

Temat będzie na topie, więc od razu przypomnijcie sobie odmianę tego swojskiego słowa.

Bulls shit
Gowno, kupa, bullshit, shit – serio, wpisałem taki tekst w opis
Comments are closed.