Magiczny sposób na sen dziecka – ciastka i batoniki z psychotropami

To będzie krótki wpis, bo aż żal przeznaczać na to więcej czasu. Kto mnie czyta ten wie, że jestem reprezentantem branży reklamowej. No i czasem wstyd się do tego przyznać. Pisałem nie raz o “słabych” reklamach, np. tu.

Pojawił się jeden pan, który wymyślił sobie produkt (tak głupi, że aż trudno mieć taką fantazję). Ciastka z psychotropami, kaszka, czy batonik – dzięki nim Twoje dziecko będzie spać aż 6 godzin! Wymyślił też, że poprosi agencje reklamowe o przygotowanie komunikacji marketingowej. No i co? Parę z nich odrzuciło tzw. brief, ale pojawiło się parę, które podjęły rękawice.

Jeśli są na rynku firmy, które są w stanie sprzedać duszę (ja bym powiedział dupę) za każdą złotówkę, to czy dziwi Was jeszcze fakt, że reklamy Was okłamują przy soczkach, proszkach, bułkach, słoiczkach?

Więcej konkretów możecie przeczytać np. w Press. Ja sobie ten temat odpuszczam.

Zobaczcie stronę www tego PRODUKTU.
Uwierzylibyście, że to jest prawdziwy produkt?
http://skisso.pl

[quote_box_left]PS.

Dla tych, którzy jeszcze nie kliknęli i nie czytali.Ten produkt nie istnieje! Ale autorowi tej prowokacji udało się wciągnąć kilka agencji reklamowych do pracy nad jego promocją. I to jest ból.[/quote_box_left]

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

comments

Kamera wi-fi, nawet nie wiesz jak bardzo tego potrzebujesz

Dziecko vs. żul

Dziecko vs. Żul