Nowe komunikaty władzy

Nowe komunikaty władzy

Najdrożsi obywatele, rodzice. Jesteśmy w trakcie trudnych czasów, w których nie ma rzeczy pewnych. W obliczu trudności każdego z nas dotykają dynamiczne zmiany, choć musimy przyznać, że jak zawsze podczas kryzysów najbardziej dotkliwie dostają biedni, bezrobotni i samotni.

Choć nasza praca chroni nasze stanowiska pracy i możemy być ich pewni, to jesteśmy świadomi, że nie wszyscy obywatele mogą odczuwać taką pewność.

W nasze szeregi wdarł się chaos. Nie możemy się nim tłumaczyć, ale przeszkadza on w organizacji naszej pracy. Robimy co w naszych siłach, korzystamy z wiedzy specjalistów i zawierzamy nauce – bo tylko to jest w stanie nas teraz nawigować ku lepszemu.

Zdajemy sobie sprawę z problemów w sferze zdrowia. Mieliśmy je już wcześniej, teraz mamy kłopot z organizacją. Zawsze mieliśmy problemy, niezależnie od tego kto stał w roli szefa. Oddajemy tę działkę w ręce profesjonalistów. Przekazujemy transparentnie wszelkie dane i informacje, żebyśmy wspólnie z naszymi naukowcami mogli opracować rozwiązania.Wszelkie możliwe sprawy poddajemy pod dyskusję z obywatelami. Najnowsze mini-referenda możecie odbyć o zalogowaniu za pomocą ePUAP.

W ten sposób szybko reagujemy na Wasze zgłoszenia i dopasowujemy obostrzenia do rzeczywistości. Najważniejsza jest przejrzystość. Wiecie to samo co my, dzięki czemu walczymy o wspólną sprawę!Prosimy Was o cierpliwość, współpracę i zaufanie. Pokazujemy Państwu, Wam, wszelkie dane, abyście czuli się możliwie najbezpieczniej. Wiele zespołów pracuje aktualnie nad pomocą. Kto i jakie, sprawdźcie na naszej stronie.

Wszystkiego dobrego. W razie potrzeby, zawsze możecie liczyć na życzliwych i pomocnych funkcjonariuszy.

###

Fajniej by było, jakby aktualne komunikaty brzmiały w taki sposób? Marzy mi się.