HP Smart Tank 500 – domowa drukarka CMYK

HP Smart Tank 500 – domowa drukarka CMYK

HP Smart Tank 500 to drukarka domowa. Prosta, solidna i ekonomiczna. Od dotychczasowych naszych domowych drukarek różni się przede wszystkim wytrzymałością i dłuższym czasem eksploatacji na jednym tuszu.

Wygląda na to, że jest to model, który ujeżdża trochę większe obciążenia niż tradycyjne drukarki biurkowe. Ma duże pojemniki, więc potrafi drukować ekonomicznie.

To co widać na pierwszy rzut oka: Przy uzupełnianiu tuszu nie zmienia się w niej kartridży. Tankuje się ją bezpośrednio z butelek.

Pierwsze uzupełnianie robi wrażenie, bo mieści się w niej sporo więcej koloru niż tradycyjnie. Ilość tuszu widać zawsze na frontowym panelu drukarki.

Nie ma w niej elektronicznego wskaźnika poziomu tuszu – po prostu widać na przeźroczystym mierniku jak kolor powoli znika wraz z drukowaniem. I ja to uznaję za plus, bo mam wrażenie, że elektroniczne wskaźniki wyczerpania tuszu bywają nieprecyzyjne, a tusz kończy się zawsze w złym momencie.

Urządzenie do komputera podłącza się poprzez tradycyjny przewód USB. Model HP Smart Tank 500 nie ma modułu Wi-FI. Takie moduły mają wyższe modele – jeśli tego potrzebujecie rzućcie za nimi okiem.

HP Smart Tank 500 ma wbudowany skaner. Skanowanie działa sprawnie i w domowym biurze sprawdza się jak należy. Skanuję dużo dokumentów dla księgowej. Jeśli potrzebujecie prostego, ale solidnego urządzenia skanująco-drukującego, to jest to taki właśnie zawodnik.

Robisz zakupy w sklepie OryginalneHP.pl?
Skorzystaj z kodu rabatowego:
Na każdego kto użyje kodu: TATAWPRACY10 w sklepie oryginalnehp.pl dostanie rabat 10%!

W wakacyjnym lipcu bawiliśmy się w konkursie z partnerem: OryginalneHP.pl

Zabawa polegała na umieszczeniu video lub grafiki z zabaw z dzieckiem przy użyciu wydruków ze strony „Wydruki do Nauki” https://www.hp.com/go/printandplay

Regulamin.

Cała zabawa odbywała się we wpisie na Facebooku:
https://www.facebook.com/TataWPracy/videos/2655997591354408/