15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://www.tatawpracy.pl 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Ranking najbardziej wpływowych rodziców 2013

Z tego co się dowiedziałem z książki Tomka Tomczyka, tj. Kominek – Blog. Trzeba iść za ciosem, a Blog to medium, które w przeciwieństwie do mediów tradycyjnych, żyje z minuty na minutę.

Wraz z pojawieniem się zestawienia: “RANKING NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH BLOGERÓW W 2013 ROKU” Zobacz »

Pojawiła się fala hejtingu. Uważam, że hejting nic nie daje. Lepiej złą energie przekształcić w robienie czegoś sensownego.
Sam znam co najmniej kilka blogów “parentingowych” – w cudzysłowie, bo wiem, że to ma różną twarz. Zamiast pisać “czemu Kominek nie wrzucił ->tej<- strony, czemu? No temu, że nie da się zrobić jednego top.

Spożytkujcie siły i wpiszcie w komentarzu link i opiszcie to co robią WASI ZNAJOMI. Blogerzy sami w sobie nie chcą podkładać się pod promowanie – bo to często nie przystoi. Jeśli znajomi nie powiedzą czegoś o nich, to nikt inny ich lepiej nie zarekomenduje.

Chyba rozumiecie. Piszcie. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego.

Poprzedni wpis
Pośród 30 nadziei polskiej blogosfery na 2014 rok – dziękuję Wam!
Następny wpis
Glukozowo-syropowy Kubuś to nie koniec świata – można pić inne rzeczy!
Tata w Pracy

Jestem ojcem dwójki dzieci i autorem tego bloga. Połowę życia przepracowałem w agencjach reklamowych, zajmując się projektami digital. Od kiedy mam dzieci, szukam mądrych metod na godzenie pracy z domem. Czasami się udaje, czasami nie - najciekawsza jest w tym jednak droga, którą trzeba pokonać.