Psychopatyczny ojciec torturował swoje dziecko w parku!

Home / blog / Psychopatyczny ojciec torturował swoje dziecko w parku!
Psychopatyczny ojciec torturował swoje dziecko w parku!

Dzisiaj zobaczyłem newsa, który powalił mnie na kolana swoją beznadziejnością. Uświadomił mi, że ja też będę miał problemy z prawem i policją. A co. Jeśli ten facet ma problemy, bo jest prawdopodobnie dobrym i oryginalnym ojcem, to ja pójdę ze swoimi pomysłami do paki. (przeczytajcie to, „Obóz przetrwania dla syna…”).

Wynika z tego, że gdybym wychowywał się w dzisiejszych czasach to spora część mojej rodziny siedziała by w więzieniu. Zabierali mnie przecież na biwaki pod namiot. W miejsca gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody. Albo na ryby nad jakieś dalekie jezioro. Boże wszechmogący, przecież to są sami przestępcy.

Komar i Maltańczyk zostaną dopisane do spisu ras agresywnych.
Komar i Maltańczyk zostaną dopisane do spisu ras agresywnych.

Facet zrobił dziecku szałas i mieszkał z nim dwa dni w tym szałasie. Łowili ryby, starali się żyć „obok cywilizacji”. No to cywilizacja ich znalazła. A Polska Policja ochroniła biedne dziecko. Z tego co pamiętam, to my robiliśmy szałasy sami. Budowaliśmy domki na drzewach. Domki na drzewach musieliśmy przestać budować, w momencie kiedy policja zaczęła zajmować się tzw. tematem „niszczenia drzew”. Uważali, że wbijane gwoździe zabiją drzewa na których pasożytowaliśmy. Prawda była taka, że nasza działalność nie zniszczyła drzew. Zniszczone zostały bo: a) przeszkadzało, b) w ich miejscu trzeba było postawić garaże.

Jest 2014 rok, teraz uciec od cywilizacji jest już bardzo trudno. Szkoda, że nie można na dzisiejszych osiedlach poczuć się normalnie. Nie szkodzić nikomu, zarazem poczuć zabawę. Tym bardziej, że nie można tego robić nawet ze swoim ojcem.

 

 

Comments are closed.