Stare dobre Turtles :)

Wojownicze Żółwie Ninja

Ostatnio trochę o Was zapominam. Albo nie. Pamiętam o Was, ale wybieram jakikolwiek sen, bo sen jest lepszy niż pisanie. Chodząc ostatnio po jakimś sklepie typu Ałszan (ten sam sklep w którym Młody spadł na twarz i po raz pierwszy rozciął wargę uderzając twarzą o podłogę), zobaczyłem, że powracają Wojownicze Żółwie Ninja. Ktoś odgrzewa tak zwane Turtlesy.

Nie pamiętałem o tym, ale przypomniałem sobie o tym teraz sporządzając materiał na wpis. W 2003 Turtlesy były już odgrzewane i nie wyglądają fajnie. Znalazłem Wam kilka linków z serii powstałej w ’87 roku. Według mnie najlepsza.

Nie ma co pierniczyć, trzeba je obejrzeć. Te nowe na pewno nie będą tak dobre jak te:

http://www.youtube.com/watch?v=P1bE9Clwgow
http://www.youtube.com/watch?v=s3hgQpBPMQw
http://www.youtube.com/watch?v=P3EHxbfsRTE

Mega opcją będzie to co wkleję teraz. Które imiona pamiętacie?

  • Leonardo – honorowy żółw, przywódca czwórki. Zawsze stosuje się do kodeksu Bushidō. Jego bandana ma niebieski kolor. Jako broni używa dwóch katan.
  • Donatello – “mózg” grupy, wynalazca, mechanik. Kieruje się inteligencją i rozumem, zawsze myśli, zanim coś zrobi. Fioletowy to kolor bandany, którą nosi. Jego bronią jest kij bō.
  • Michelangelo – żółw z wielkim poczuciem humoru. Jego dziwaczne pomysły nie raz wpędziły Mikey’ego i jego przyjaciół w zamieszanie. Ma pomarańczową bandanę i dwa nunchaku jako broń.
  • Raphael – impulsywny, waleczny i agresywny żółw. Zawsze idzie własną drogą i prawie nigdy nie zgadza się z innymi. Walczy dwoma sai i nosi czerwoną bandanę.
  • Splinter – honorowy szczur, sensei żółwi. Po odnalezieniu swych podopiecznych nauczył ich ninjutsu.
  • April O’Neil – przyjaciółka żółwi. Ma rude włosy i zielone oczy. Podkochuje się w Casey’u lecz nie przyznaje się do tego.
  • Casey Jones – przyjaciel żółwi. Często z nimi walczy. Nosi maskę hokeisty. Podkochuje się w April.
  • Shredder / Oroku Saki – Mistrz ninjutsu, główny przeciwnik Żółwi. Znając umiejętności Leonarda próbował przeciągnąć go na swoją stronę ofiarowując mu miecz wykonany z najczystszej stali. Jest Utromsem. Zawsze chce przeciągnąć jakiegoś żółwia na ciemną stronę.
  • Rocksteady i Bebop – pomocnicy Shreddera.
  • Krang – potwór z wymiaru X, {postać przypominająca mózg w ciele robota}.

Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

comments

Szczoteczka do zębów z klepsydrą

Esktremalna jazda po mieście (alt. Krótka przejażdżka z dwójką dzieci)