Masa Kreatywności – Farma Świeżości

Masa Kreatywności – Farma Świeżości

Byłem na urlopie z dziećmi, więc wiem co to zabawa i wypoczynek! 😀

Oczywiście na wstępie puszczam oko do rodziców, bo wiem, że wszyscy mamy w domach turbo-przedszkola, szkoły podstawowe, średnie, gimnazja, sympozja i zjazdy… już trudno nam wymyślać coraz nowsze sposoby na to, co jeszcze można by robić w domu. Dzieci coraz częściej zaczyna chwytać zwyczajna nuda. I choć wiem, że nuda bywa dobra, to za dużo jednak jej być nie powinno! 🙂

Trzeba mieć głowę pełną pomysłów, żeby zaciekawić dzieci czymś nowym. I nie ma tu co pękać, bo każdy z nas miewa kłopoty z wymyśleniem kolejnej-nowej odpowiedzi na pytanie „Tato, a co ja mogę TERAZ robić?”. Jednej dobrej metody nie ma, trzeba próbować różnych. Tym bardziej jeśli pod dachem masz dzieci przed 10tym rokiem życia. Trzeba bawić się wszystkim 🙂

Dzisiaj we współpracy z Netto Polska przedstawiamy akcję Masa Kreatywności – Farma Świeżości. Pomysł przyjemny, pożyteczny i dający możliwość (jak mówi moja córka) wkręcenia się w zabawę. Pomysł na zakupy z których wrócicie nie tylko z jedzeniem, ale i z upominkiem dla dziecka! Nikt nie zostanie pozostawiony bez pomocy. Pomysłów na ulepienie zwierzaków z Farmy Świeżości jest sporo 🙂

Swoją drogą BOHATERÓW tej akcji jest wielu:
Krowa Karolina, Psiak Tymon, Królik Kacperek, Koń Franek, Świnka Halinka, Kogut Zdzisio, Kurczak Julek, Kura Madzia, Kaczka Gabrysia i Gęś Zosia.

Naszym ulubionym jest wiadomo… Świnka Halinka! 😀

Świnka Halinka jest jednym z bohaterów akcji farma świeżości. Każde ze zwierzątek możecie ulepić z różnokolorowych mas.

Masa Kreatywności w Netto

Swoją paczkę z Masą Kreatywności otworzyliśmy o jakiejś nieludzko porannej porze, na wyjeździe. W środku były masy i gadżety ze świata Hey Clay. Córka jako fanka slime’ów i tego typu paskudztw przelewających się przez ręce, cieszyła się już z samych mas. Młody natomiast szybko doszedł do wniosku, że „do tego jest aplikacja na telefon!”.

W Masie Kreatywności fajne jest połączenie różnych sposobów spędzania czasu:
smartfona, zakupów, masy plastycznej, dzieci i kreatywności.

W pudełku znajdują się różnokolorowe masy. Jest ich sporo, mają szczelnie zamykane wielorazowe opakowania.

Tego poranka każdy zajął się swoją pracą kreatywną.
Ja śniadaniem, dzieci swoją farmą na stole 🙂

Z masą przystąpiliśmy do swoich zadań. Każdy ulepił to co umiał najlepiej 🙂

Masa Kreatywności – Farma Świeżości

„Masa Kreatywności” Netto, to akcja która dzieje się od 12.04 do 03.07!
Jak to działa?

W sklepach Netto robisz zakupy, a za każde wydane 40 zł dostajesz:
1 saszetkę masy oraz 1 znaczek.

Za każde 40 zł, dostajesz 1 saszetkę masy i 1 znaczek.


Na prawdziwych fanów hey clay czekają maskotki.

Z masy możecie lepić figurki. Jeśli braknie Wam pomysłów, to możecie wspomóc się aplikacją. Dzięki apce Hey Clay możecie dać się poprowadzić za rękę. Aplikacja pozwala na zabawę z pomocą smartfona.

Do tego możecie zbierać dodatkowe saszetki za kupowanie określonych produktów promocyjnych. Sprawdzasz jakie produkty są premiowane, wracasz do domu z dodatkowymi masami.

Chcesz wiedzieć wszystko?!
Sprawdź informacje na stronie akcji: masakreatywnosci.netto.pl

KREATYWNA MASA DLA DZIECI:

Sama masa dla wielu dzieciaków jest już wystarczająco fajną zajawką. Masa nie brudzi i nie jest tłusta. Nie trzeba jej obrabiać termicznie, jeśli chce się ją zachować w formie figurki. Masa po jednym dniu sama wyschnie i stanie się „stała w formie”. Równocześnie jest biodegradowalna, więc nie produkujemy śmieci.

Ale jeśli sama masa nie jest wystarczająca, to platforma Hey Clay daje możliwość budowania figurek i postaci z pomocą kreatora w aplikacji. Kreator jest ładny, prosty w obsłudze i serio ładnie i w prostych krokach tłumaczy jak stworzyć wszystko co widzimy na ekranie.

Aplikację Hey Clay pobierzesz stąd: (Google Play lub iOS)

Aplikacja hey clay na telefony

I tak się uruchomiliśmy tego dnia, pobawiliśmy masami na wyjeździe i z ręka na sercu możemy potwierdzić, że przeżyliśmy kreatywny niedzielny i rodzinny poranek z Masą Kreatywności 😀

Masa kreatywności również dla dorosłych

Masy w dłoń! 😀

KILKA FAKTÓW O MASIE:

  • Masa po wyschnięciu zastyga i pozostaje w stałej formie
  • Masa jest miękka, ale nie brudzi palców ani niczego wokół 🙂
  • Masę można delikatnie odświeżać maleńkimi ilościami wody – dzięki temu elementy lepiej się ze sobą kleją
  • Masa jest biodegradowalna
  • Masa jest nietoksyczna – nie musimy się obawiać, że zostanie potraktowana zbyt serio 🙂