Po co ci w ogóle Babcia?

Po co ci w ogóle Babcia?

Dzisiejsze święto się już kończy, więc bezkarnie mogę powiedzieć to co wszyscy myślicie o swoich babciach. Oczywiście dzwoniliście do nich powiedzieć jak je kochacie. Dzwoniliście za swoje dzieci, żeby dzieci powiedziały: baba, dziadzia, piciu, kupa, papa… i tak dalej.

Oczywiście wszystko to motywowane jest tylko i wyłącznie wielką miłością do Babci. Bullshit. Są powody dla których kochacie swoją babcię. Ja na przykład kocham również babcię mojego kolegi. Bo lepi genialne pierogi.

Żeby nie owijać w bawełnę, kochamy nasze babcie za:

1. One kochają Twoje dzieci bardziej od Ciebie!

To jest chyba oczywiste. Ty nie kochasz swoich dzieci. Twoje dzieci nie dają Ci spać, Twoje dzieci puszczają Ci pawia na twarz. Twoje dzieci sikają na Twój dywan. Twoje dzieci chodzą w butach po Twoim laptopie. Babcia jest po to, żeby Twoje dziecko miało wrażenie, że jest na świecie jeszcze ktoś kto je kocha. Przynajmniej do momentu, aż my nie zapomnimy o wszystkich zniszczeniach jakich te małe potwory dokonały w naszym życiu.

2. Babcia gotuje

My nie mamy czasu na gotowanie. Jechać w niedzielę do babci i nie dostać obiadu, to tak jak jechać do domu publicznego i nie zastać chętnych dziewczyn. Jeśli puszczasz pawia pizzą i frytkami, jedź do babci.

3. Babcia zabierze Twoje dzieci

Niestety nie może zabrać ich na zawsze, ale może zabrać je na weekend. Nie wiem czy jest coś lepszego od tego punktu. Ah, jest. Babcia nie bierze za to hajsu! Więc nie mówcie, że babcię da się zastąpić opiekunką.

4. No właśnie, hajs.

Babcia daje czasem forsę „dla twojego dziecka”. Czytając to wprost. Babcia reperuje domowy budżet i nie żąda zwrotu. Kochana.

5. Dobra rada

Jako, że babcia ma zazwyczaj za sobą wszystkie życiowe problemy. Twoje problemy, w porównaniu do jej są NICZYM. Nie ma nic lepszego jak usłyszeć od kogoś tzw. „nie pierdziel, wszystko jest spoko”.

6. Dobra rada b) (dotyczy dzieci)

– Wyśpicie się jak się wyprowadzi
– Jeszcze tylko 16 lat
– Będzie gorzej
– Zobaczycie jak pójdzie do szkoły

7. Zadawanie dobrych pytań…

– Ciekawe co zrobisz jak złapiesz go z papierosami?
– A jak się napije i puści pawia na podjeździe to co zrobisz?
– A ile dzisiaj twoje dziecko zjadło, i czemu tak mało?

Babcie, we love you miłością szczerą. Nasze dzieci kochają Was jeszcze bardziej. Więc zabierzcie je do siebie, może być na zawsze. Możemy dowozić Wam pieluchy.