Wszystkie prawa po stronie producenta. Fakt, że ja nie wierzę w rozwój inteligencji, nie świadczy że komuś czego nie przybędzie. Za promocję tego preparatu nie przyjmuję ani złotówki. Robię to za darmo :)

Prowokacyjna forma reklamy, przecież to się dzieje cały czas

Do pokazania Wam pewnej praktyki, pokażę Wam jedną z reklam na którą wpadłem pięć minut temu. Ludzie są oburzeni akcją jaką zrealizowała blogerka Maffashion w połączeniu z Orange. Rzekomo za daleko się posunęli. Posunęli się za daleko, bo w ramach akcji promocyjnej ściemnili ludziom, że blogerce został ukradziony telefon. W takim razie, co komentatorzy powiedzą o tym?

Wszystkie prawa po stronie producenta. Fakt, że ja nie wierzę w rozwój inteligencji po tym środku, nie świadczy że komuś czegoś nie przybędzie. Za promocję tego preparatu nie przyjmuję ani złotówki. Robię to za darmo w ramach propagowania fajnego kontentu 🙂

Skład:
Olej rybi (źródło DHA, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli),
żelatyna,
glicerol.

Kto wierzy w magiczne zdolności tego preparatu?
Serio, bulwersuje Was reklama Chmury Orange 30GB?

Comments

Leave a Reply
  1. A może tak jak w stanach, “Red bull doda ci skrzydeł”, a jak nie doda to do sądu z nim. Jak dziecko nie będzie geniuszem, a środek spożywało to odszkodowanie należy się, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

0

Comments

comments

Najlepsza zabawka dla jednolatka.

Powiem tylko to co chcę powiedzieć!

Kiedy zaczyna się mowa?