Kategorie
blog Proste rzeczy

Niech Ci się wiedzie

Tym razem nie zbudowałem sobie w głowie nadmiernych oczekiwań wobec nadchodzącego roku. Obudziliśmy się dzisiaj rano bez planu. Dzieci szybko znalazły swoje zajęcia. Ola wzięła do rąk swoją książkę, ja swoją. Już po dwudziestu stronach znalazłem komentarz i ilustrację do tego co siedzi mi dzisiaj w głowie. Tak jak w życiu, najlepsze rzeczy przychodzą jeśli się wie czego się szuka.

W 2018 roku nie życzę sobie i Wam niczego szczególnego. Wystarczy mi to, że wszyscy będziemy trzymać się obranego wcześniej planu. Życzę sobie konsekwencji i wytrwałości w tym co już zaczęliśmy. I nie mówię tutaj tylko o sobie. Mówię o kolegach, przyjaciołach, współpracownikach, klientach i wszystkich z którymi dzielimy swoją codzienność. Mam na myśli właśnie Was.

Chciałbym tylko nadal spotykać życzliwych i dobrych ludzi. Jesteśmy tymi samymi ludźmi, którymi byliśmy wczoraj. Każdy tutaj niesie swoją historię, która nie resetuje pierwszego dnia nowego roku kalendarzowego. Ja mam w tym roku prosty plan.

Nie słuchaj sceptyków i krytykantów.
Pracuj najciężej, jak tylko się da.
Dziel się z innymi.

To jest mój plan i życzenia na ten rok.

 

Zobacz to:   Świąteczne wspomnienia - nie do zastąpienia - z dzieciństwa

Autor: Tata w Pracy

Jestem ojcem dwójki dzieci i autorem tego bloga. Połowę życia przepracowałem w agencjach reklamowych, zajmując się projektami digital. Od kiedy mam dzieci, szukam mądrych metod na godzenie pracy z domem. Czasami się udaje, czasami nie - najciekawsza jest w tym jednak droga, którą trzeba pokonać.