Jak zorganizować przyjęcie dla dziecka i nic nie zapłacić?

Jak zorganizować przyjęcie dla dziecka i nic nie zapłacić?

Najlepiej na świecie jest jak robisz coś fajnego dla dziecka, ale nie płacisz ani złotówki. Drugie urodziny Syna zrobiliśmy w bawialni z kulkami i chyba tego więcej nie powtórzę. Nie dość, że było cholernie drogo, to młody NIE zakochał się w Klaunie, który uporczywie starał się zdobyć jego miłość. Zamiast bawić się z dziećmi, biegałem z Klanem (klaunicą) i prosiłem, żeby dała już spokój mojemu dziecku. Po tym pojedynczym incydencie mam spore wątpliwości czy zorganizuję jeszcze coś takiego poza domem.

Jak nie zapłacić za imprezę dla dziecka?

Ale ale! Raz na jakiś czas trafi się fartowna sytuacja w której możesz wygrać nagrodę, która rozwiąże duży problem 🙂

Urodziny z Little People to konkurs w którym możecie wygrać organizację imprezy – w takiej formie jaką sobie wymyślicie! Tzn nie sobie, a swoim dzieciom. Wbijacie na stronę, piszecie jak widzicie taką imprezę. Wysyłacie i jest szansa, że uda się to zrobić za darmo.

W gorszej sytuacji możecie zgarnąć dla dzieciaków zabawki Little People. Pisałem o nich niedawno. Nadają się i do domu i na dwór. Mają spoko wartość edukacyjną, więc warto zgłosić się do konkursu przynajmniej po to, żeby dostać nagrodę pocieszenia.

Little People
Little People, takie możecie wygrać jako nagrody pocieszenia

A teraz coś dla Tatusiów/Ojców/Fatherów

Jeśli jesteś kimś pokroju mnie. Czyli „nie wiem jak się robi zaproszenia dla dzieci„, a masz w najbliższym czasie imprezę do zorganizowania. Musisz się czymś posiłkować. Najlepiej posiłkować się czymś co jest łatwe do zrozumienia.

Ojcze, wbijaj tutaj:

http://www.urodzinyzlittlepeople.pl/zaplanuj_idealne_przyjecie
Łatwiej nikt tego nie zrobi, masz listę krok po kroku, zrobisz każdy krok, a Twoje dziecko będzie szczęśliwe. Chociaż nie wiem czy szczęśliwsza nie będzie żona.

Konkurs z nagrodami jest tutaj >>
Poradniki urodzinowe dla ojców wujków  cioć są tutaj >>

Ah i ważna sprawa! Wszystko trwa jeszcze tylko pięć dni, więc jak chcecie wyciągnąć coś dla siebie to się spieszcie!