Kategorie
blog Video

Laser nie służy do zabawy!

Najlepszą cechą człowieka, jest umiejętność myślenia. Wydawałoby się, że zdobyliśmy już jakiś wyższy poziom świadomości życia i śmierci, rozwagi, czy zaradności życiowej.

Niestety zdarza się wiele przypadków nawet 40, 50, 60 latków, którym coś odbiera rozum – świadomie kierują wiązkę lasera w stronę samolotu. Pasażerskiego, cywilnego, wojskowego – jakiegokolwiek. Narażają tym samym osoby będące na pokładzie samolotu, jak i tych, którzy będą mieli problem z lądowaniem.

Ten temat jest jedną z największych głupot o jakich słyszałem. Nawet dziecko wie, że świecenie laserem w samoloty jest ZŁE.

Myślę, że to dopiero początek rozmowy na ten temat. Dajcie mi znać, choćby na privie, jeśli znacie tego typu historie. Love. Mądrzejmy.

 

Zobacz to:   No to wracasz do pracy

Autor: Tata w Pracy

Jestem ojcem dwójki dzieci i autorem tego bloga. Połowę życia przepracowałem w agencjach reklamowych, zajmując się projektami digital. Od kiedy mam dzieci, szukam mądrych metod na godzenie pracy z domem. Czasami się udaje, czasami nie - najciekawsza jest w tym jednak droga, którą trzeba pokonać.