Ucz ojca dzieci robić

Home / blog / Ucz ojca dzieci robić
Ucz ojca dzieci robić

Drogie panie. Albo drodzy panowie. Z dumą prezentuję. Klub Gruchacza. Heheh, no tak – brzmi zabawnie. Ostatnio dostałem pytanie, czy dołączę do Klubu Gruchacza. Śmieszne jest to, że jak się ma 20 lat, to nie potrzebny jest żaden klub. Kluby pojawiają się po 30tce. Może to przez stresy mężów, może przez pracę po zbyt wiele godzin na dobę. A może taka jest specyfika człowieka. Gruchanie do pewnego wieku jest naturalne i swobodne. Potem przychodzi etap na herbatkę pue-erh, potem świeże warzywa… i takie takie. Szczerze, to nie wiem, ale tak słyszałem.

Parę dni temu dostałem pytanie, czy nie chciałbym przystąpić do Konkurs Liderin: na projekt napisu na t-shirt. Moja pierwsza myśl brzmiała tak: Fuck, no! Przecież ja nie mam problemu z bzykaniem! Tzn mam żonę i dwójkę dzieci, więc mam problemy z opiekunką. Hehe, tego Liderin nie rozwiąże.

Okazuje się jednak, że Liderin to nie jest to „coś” na „brak prądu„, tylko na „poprawę jakości tego prądu który już masz” 😉 Przy okazji dziękuję tzw. Koleżance Agacie, za pomoc w określeniu odpowiedzi na pytanie „Czy Liderin jest spoko?”. Odpowiedź przyszła wraz z analizą składników. „Skład jest OK, zgodny z normami„. 🙂 Także tak, Agata na takich rzeczach się zna, więc jej ufam.

A teraz do rzeczy. Czemu mówię o Klubie Gruchacza pomijając same filmiki z sexy panią, jakie można na nim obejrzeć?:
jest konkurs.
Podoba mi się, dlatego, że można łatwo zrobić sobie zabawną koszulkę. Wystarczy zebrać parę głosów i mieć czas na przywitanie kuriera. Patrząc na nazwę: KLUB GRUCHACZA… kreatywność słowna to tylko kwestia wypitego piwa 😉

Powiedz swojemu mężowi, niech ruszy głową.
Wstąp do Klubu Gruchacza

1. Zadanie konkursowe polega na:

a. stworzeniu tekstu do nadrukowania na koszulce (dalej: „Zdanie”),
b. wyborze rozmiaru koszulki (w Konkursie obowiązuje jeden model i jeden kolor koszulki) i wprowadzeniu Zdania na koszulkę – za pośrednictwem linku do projektu wysłanego przez Organizatora po aktywowaniu uczestnictwa w Konkursie.
2. Uczestnik może przesłać tylko jedno Zdanie w czasie trwania Konkursu.
3. Zdania wprowadzone przez Uczestników zostaną umieszczone na Stronie. Użytkownicy sieci Internet będą mogli oddawać głosy na poszczególne Zdania. Każdy użytkownik sieci Internet może oddać tylko jeden głos na jedno Zdanie w czasie trwania Konkursu.

2. Nagrody w postaci koszulek z nadrukowanym Zdaniem otrzymuje 100 Uczestników, których Zdania otrzymały największą liczbę głosów w czasie trwania Konkursu.

Comments are closed.